Audi Q3
Sportback 45 TFSI e Plug-In Hybrid S Line LEER | VIRTUAL | 20” LM | SIDE-ASSIST
Direct kopen, basisprijs: € 33.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.945,-
LEASEPRIJS: € 464,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.633,44 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 45 TFSI e Plug-In Hybrid S Line LEER | VIRTUAL | 20” LM | SIDE-ASSIST |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juni 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 77.839 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 464,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHD-12-B |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.715 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- elektrisch bedienbare achterklep
- Navarrablauw
- S Line exterieur
- Buitenspiegels, verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- full-LED koplampen
- Glas, donker getint (privacy glas)
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi virtual cockpit
- MMI Navigatie plus
- Audi sound system
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Bekleding, leder / kunstleder mono.pur
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone)
- armsteun voor
- Binnenspiegel, automatisch dimmend
- Decoratielijsten, aluminium inleg
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Hemelbekleding in zwart
- Progressieve besturing
- Sportstoelen vóór
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Adaptive cruise control
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane departure warning
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Pre sense basic
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Black Line Exterieur
- Dodehoek detectie
- 12V aansluiting
- Instructieboekjes aanwezig
- ISOFIX
- Lichtmetalen velgen 20 inch Audi Sport
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp plus
- parkeersensor voor
- Rookvrij
- USB Aansluiting